iNove 1.2 - en to bg translation catalogue (85 entries)

en: RSS 2.0 - all posts
bg: RSS 2.0 - всички публикации

en: RSS 2.0 - all comments
bg: RSS 2.0 - всички коментари

en: Welcome to 404 error page!
bg: Грешка 404

en: Welcome to this customized error page. You've reached this page because you've clicked on a link that does not exist. This is probably our fault... but instead of showing you the basic '404 Error' page that is confusing and doesn't really explain anything, we've created this page to explain what went wrong.
bg: Попаднахте на тази страница, понеже сте посетили връзка, която не съществува. Причината най-вероятно е при нас, за което се извиняваме!

en: You can either (a) click on the 'back' button in your browser and try to navigate through our site in a different direction, or (b) click on the following link to go to homepage.
bg: Можете да се върнете обратно, като натиснете бутона за навигация на вашия браузър или да се върнете в началната страница, като използвате следния линк:

en: Back to homepage &raquo;
bg: Обратно към началната страница &raquo;

en: Search Results
bg: Резултати от търсенето

en: Keyword: &#8216;%1$s&#8217;
bg: Ключови думи: &#8216;%1$s&#8217;

en: Archive
bg: Архив

en: Archive for the &#8216;%1$s&#8217; Category
bg: Архив за &#8216;%1$s&#8217; категория

en: Posts Tagged &#8216;%1$s&#8217;
bg: Статии по ключова дума: &#8216;%1$s&#8217;

en: Archive for %1$s
bg: Архив за %1$s

en: F jS, Y
bg: j F, Y

en: Author Archive
bg: Архив на автор

en: Blog Archives
bg: Архив на блог

en: No comments
bg: Няма коментари

en: 1 comment
bg: 1 коментар

en: % comments
bg: % коментари

en: Edit
bg: Редактирай

en: Read more...
bg: Продължи към пълния текст »

en: Sorry, no posts matched your criteria.
bg: Съжалявам, но не открих статии, които да отговарят на вашето търсене

en: Newer Entries
bg: По-нови статии

en: Older Entries
bg: По-стари статии

en: Goto comments
bg: Виж коментарите

en: Leave a comment
bg: Коментирай

en: Enter your password to view comments.
bg: Трябва да въведете парола, за да можете да разглеждате коментарите

en: Comments
bg: Коментари

en: No comments yet.
bg: Все още няма коментар

en: Comment pages
bg: Коментари

en: %1$s at %2$s
bg: %1$s в %2$s

en: No trackbacks yet.
bg: 0 trackbacks

en: Comments are closed.
bg: Коментарите са затворени

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
bg: Трябва да сте  <a href="%s">регистриран</a> за да публикувате коментар.

en: Logged in as
bg: Регистриран сте като

en: Log out of this account
bg: Изход от този потребител

en: Logout &raquo;
bg: Излез &raquo;

en: Welcome back <strong>%s</strong>.
bg: Добре дошъл отново <strong>%s</strong>.

en: Change &raquo;
bg: Промени името &raquo;

en: Close &raquo;
bg: Затвори &raquo;

en: Name
bg: Име

en: (required)
bg: (задължително)

en: E-Mail (will not be published)
bg: Е-мейл (няма да се вижда)

en: Website
bg: Уеб страница

en: Subscribe to comments feed
bg: Абонирай се за коментарите

en: Submit Comment
bg: Публикувай коментар

en: Current Theme Options
bg: Настройки на темата

en: Meta
bg: Мета

en: Description:
bg: Описание:

en: Keywords:
bg: Ключови думи:

en: ( Separate keywords with commas )
bg: (отделете думите със запетая)

en: Search
bg: Търсене

en: Using google custom search engine.
bg: Използване на индивидуално търсене от Google.

en: Menubar
bg: Навигационна лента

en: Show pages as menu.
bg: Показвай страниците като меню

en: Show categories as menu.
bg: Показвай категориите като меню

en: Notice
bg: Бележка

en: HTML enabled
bg: HTML разрешен

en: This notice bar will display at the top of posts on homepage.
bg: Тази бележка ще бъде показана над всички статии на началната страница

en: Showcase
bg: Бележка за странична лента

en: This showcase will display at the top of sidebar.
bg: Тази бележка ще бъде показана най-отгоре на страничната лента

en: Who can see?
bg: Кой може да го вижда?

en: Registered Users
bg: Регистрирани потребители

en: Commentator
bg: Коментатор

en: Visitors
bg: Посетител

en: Title:
bg: Заглавие:

en: Show categories on posts.
bg: Показвай категориите на постовете

en: Show tags on posts.
bg: Показвай ключовите думи на постовете

en: Feed
bg: Абонаменти

en: Custom feed.
bg: Индивидуални настройки:

en: URL:
bg: Въведете адрес за RSS

en: Email feed.
bg: Въведете адрес за абонамент по е-майл:

en: Save Changes
bg: Запиши промените

en: Reply
bg: Отговори

en: Quote
bg: Цитирай

en: Advanced edit
bg: Редактирай

en: Your comment is awaiting moderation.
bg: Вашият коментар подлежи на удобрение.

en: Edit links
bg: Редактирай връзката

en: Subscribe to this blog...
bg: Абонамирай се за този блог...

en: <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr> feed
bg: Четете новини от блога чрез <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>

en: Subscribe with
bg: Абонирай се с

en: Subscribe to this blog via email...
bg: Абонирай се за този блог по електронна поща

en: Email feed
bg: или ги получавайте на  е-мейл:

en: Goto homepage
bg: Към начална страница

en: Home
bg: Начало

en: Top
bg: Горе
