inove - en to fa translation catalogue (88 entries)

en: RSS 2.0 - all posts
fa: پیگیری نوشته ها با RSS

en: RSS 2.0 - all comments
fa: پیگیری دیدگاه ها با RSS

en: Talker
fa: سخنگو

en: Welcome to 404 error page!
fa: خطای ۴۰۴ - پیدا نشد

en: Back to homepage &raquo;
fa: بازگشت به خانه &raquo;

en: Search Results
fa: دست آورد جستجو

en: Keyword: &#8216;%1$s&#8217;
fa: کلمه ی کلیدی: &#8216;%1$s&#8217;

en: Archive
fa: بایگانی

en: Archive for the &#8216;%1$s&#8217; Category
fa: بایگانی برای دسته ی &#8216;%1$s&#8217;

en: Posts Tagged &#8216;%1$s&#8217;
fa: نوشته های برچسب زده شده &#8216;%1$s&#8217;

en: Archive for %1$s
fa: بایگانی %1$s

en: F jS, Y
fa: j F Y

en: F, Y
fa: F

en: Author Archive
fa: بایگانی نویسنده

en: Blog Archives
fa: بایگانی وبلاگ

en: No comments
fa: بدون دیدگاه

en: 1 comment
fa: 1 دیدگاه

en: % comments
fa: % دیدگاه

en: Edit
fa: ویرایش

en: Read more...
fa: ادامه ی نوشته

en: Sorry, no posts matched your criteria.
fa: ببخشید، نوشته‌ای برای جست‌وجوی شما پیدا نشد.

en: Newer Entries
fa: نوشته ی پسین

en: Older Entries
fa: نوشته ی پیشین

en: Goto comments
fa: دیدگاه های این نوشته

en: Leave a comment
fa: دیدگاهتان را بنویسید

en: Enter your password to view comments.
fa: برای دیدن دیدگاه ها گذرواژه خود را وارد کنید.

en: Comments
fa: دیدگاه ها

en: Trackbacks
fa: بازتاب ها

en: Trackback
fa: بازتاب

en: No comments yet.
fa: بدون دیدگاه

en: Comment pages
fa: برگه نظرات

en: %1$s at %2$s
fa: %1$s در %2$s

en: No trackbacks yet.
fa: بدون بازتاب

en: Comments are closed.
fa: دیدگاه ها مسدود است.

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
fa: برای فرستادن دیدگاه باید<a href="%s">وارد شوید</a>.

en: Logged in as
fa: وارد شده با عنوان

en: Log out of this account
fa: خروج از این حساب

en: Logout &raquo;
fa: خروج &raquo;

en: Welcome back <strong>%s</strong>.
fa: خوش اومدی <strong>%s</strong>.

en: Change &raquo;
fa: تغییر &raquo;

en: Close &raquo;
fa: بستن &raquo;

en: Name
fa: نام

en: (required)
fa: (لازم)

en: E-Mail (will not be published)
fa: پست الکترونیک (پنهان می‌شود)

en: Website
fa: سایت

en: Subscribe to comments feed
fa: آبونه ی خوراک دیدگاه ها شوید

en: Submit Comment
fa: بفرست

en: Current Theme Options
fa: تنظیمات پوسته ی کنونی

en: Meta
fa: دیگر

en: Description:
fa: شرح:

en: Keywords:
fa: کلمات کلیدی

en: ( Separate keywords with commas )
fa: جدا کردن برچسب ها با کاما

en: Search
fa: جستجو

en: Using google custom search engine.
fa: استفاده از google custom search engine.

en: Menubar
fa: نوار فهرست

en: Show pages as menu.
fa: نمایش فهرست وار برگه ها

en: Show categories as menu.
fa: نمایش فهرست وار دسته ها

en: Notice
fa: اعلام

en: HTML enabled
fa: HTML فعال

en: This notice bar will display at the top of posts on homepage.
fa: این اعلام در بالای نوشته های صفحه ی نخست نمایش داده می شود.

en: Showcase
fa: جعبه نمایش

en: This showcase will display at the top of sidebar.
fa: این جعبه ی نمایش در بالای سایدبار نشان داده می شود.

en: Who can see?
fa: چه کسانی اجازه دارند ببینند ؟

en: Registered Users
fa: اعضای ثبت شده

en: Commentator
fa: نظر دهندگان

en: Visitors
fa: بازدیدکنندگان

en: Title:
fa: عنوان

en: Posts
fa: نوشته ها

en: Show author on posts.
fa: نویسنده این نوشته

en: Show categories on posts.
fa: دسته های این نوشته

en: Show tags on posts.
fa: برچسب های این نوشته

en: Feed
fa: خوراک

en: Custom feed.
fa: خوراک پیش فرض.

en: URL:
fa: پیوند:

en: Email feed.
fa: خوراک ایمیلی.

en: Save Changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Reply
fa: پاسخ

en: Quote
fa: نقل قول

en: Advanced edit
fa: ویرایش پیشرفته

en: Your comment is awaiting moderation.
fa: دیدگاه شما پس از تائید مدیر سایت نمایش داده می شود.

en: Edit links
fa: ویرایش لینک ها

en: Subscribe to this blog...
fa: آبونه ی این وبلاگ شوید...

en: Subscribe with
fa: اشتراک با

en: Subscribe to this blog via email...
fa: با ایمیل آبونه شوید...

en: Goto homepage
fa: خانه

en: Home
fa: خانه

en: Top
fa: بالا

en: Copyright &copy;
fa: کپی رایت &copy;
