iNove 1.2 - en to hu translation catalogue (89 entries)

en: RSS 2.0 - all posts
hu: RSS 2.0 - minden bejegyzés

en: RSS 2.0 - all comments
hu: RSS 2.0 - minden hozzászólás

en: Talker
hu: Beszélő

en: Welcome to 404 error page!
hu: Üdv a 404-es hibalapon!

en: Welcome to this customized error page. You've reached this page because you've clicked on a link that does not exist. This is probably our fault... but instead of showing you the basic '404 Error' page that is confusing and doesn't really explain anything, we've created this page to explain what went wrong.
hu: Üdv a hibalapon! Azért vagy most itt, mert egy olyan hivatkozásra kattintottál, ami sehová nem vezet... Sajna ez valószínűleg a mi hibánk :( De ahelyett, hogy az alap "404-es hiba" lapjára vezettünk volna, ami igazából megzavaró és semmit sem magyaráz meg, engedd meg, hogy ezen a lapon kérjünk bocsánatot Tőled. Ha jelzed a hibát, igyekszünk mihamarabb kijavítani.

en: You can either (a) click on the 'back' button in your browser and try to navigate through our site in a different direction, or (b) click on the following link to go to homepage.
hu: Kattints a böngésződ "Vissza" gombjára, és úgy navigálj tovább, vagy kattints az alábbi linkre, amely a Bejárathoz visz el Téged.

en: Back to homepage &raquo;
hu: Vissza a Bejárathoz &raquo;

en: Search Results
hu: Keresési eredmények

en: Keyword: &#8216;%1$s&#8217;
hu: Kulcsszó: &#8216;%1$s&#8217;

en: Archive
hu: Archívum

en: Archive for the &#8216;%1$s&#8217; Category
hu: A(z) &#8216;%1$s&#8217; kategória archívuma

en: Posts Tagged &#8216;%1$s&#8217;
hu: &#8216;%1$s&#8217; cimkével ellátott bejegyzés

en: Archive for %1$s
hu: %1$s archívuma

en: Author Archive
hu: A Szerkesztő archívuma

en: Blog Archives
hu: Blog archívumok

en: No comments
hu: Nincsenek hozzászólások

en: 1 comment
hu: 1 hozzászólás

en: % comments
hu: % hozzászólás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Read more...
hu: Olvass tovább...

en: Sorry, no posts matched your criteria.
hu: Sajnáljuk, nem találtunk a kritériumoknak megfelelő bejegyzést

en: Newer Entries
hu: Újabb bejegyzések

en: Older Entries
hu: Régebbi bejegyzések

en: Goto comments
hu: Tovább a hozzászólásokhoz

en: Leave a comment
hu: Szólj hozzá!

en: Enter your password to view comments.
hu: Add meg a jelszavadat, hogy megtekinthesd a hozzászólásokat.

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Trackbacks
hu: Visszakövetések

en: Trackback
hu: Visszakövetés

en: No comments yet.
hu: Még nincs hozzászólás

en: Comment pages
hu: Hozzászólás oldalakhoz

en: %1$s at %2$s
hu: %1$s %2$s-nél

en: No trackbacks yet.
hu: Még nincsenek visszakövetések

en: Comments are closed.
hu: Hozzászólások lezárva

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
hu:  <a href="%s">-ként kell bejelentkezned</a>, hogy hozzászólhass

en: Logged in as
hu: Bejelentkezve, mint

en: Log out of this account
hu: Kijelentkezés

en: Logout &raquo;
hu: Kijelentkezés &raquo;

en: Welcome back <strong>%s</strong>.
hu: Üdv ismét errefelé, <strong>%s</strong>!

en: Change &raquo;
hu: Válts &raquo;

en: Close &raquo;
hu: Bezár &raquo;

en: Name
hu: Név

en: (required)
hu: (kötelező)

en: E-Mail (will not be published)
hu: e-mail (nem lesz közzétéve)

en: Website
hu: Honlap

en: Subscribe to comments feed
hu: Feliratkozás hozzászólásokra

en: Submit Comment
hu: Hozzászólás elküldése

en: Current Theme Options
hu: Jelen téma beállításai

en: Meta
hu: Továbbiak

en: Description:
hu: Leírás:

en: Keywords:
hu: Kulcsszavak:

en: ( Separate keywords with commas )
hu: (A szavakat vesszőkkel válaszd el)

en: Search
hu: Keress

en: Using google custom search engine.
hu: A google custom search engine használata

en: Find <code>name="cx"</code> in the <strong>Search box code</strong> of <a href="http://www.google.com/coop/cse/">Google Custom Search Engine</a>, and type the <code>value</code> here.<br/>For example: <code>014782006753236413342:1ltfrybsbz4</code>
hu: Keress <code>name="cx"</code> a <strong>Keresőmező kód</strong> a <a href="http://www.google.com/coop/cse/">Google Custom Search Engine segítségével</a>, és írd be a <code>értéket</code> ide.<br/>Pl: <code>014782006753236413342:1ltfrybsbz4</code>

en: Menubar
hu: Menü

en: Show pages as menu.
hu: Mutasd az oldalakat menüelemekként

en: Show categories as menu.
hu: Mutasd a kategóriákat menüelemekként

en: Notice
hu: Közlemény

en: HTML enabled
hu: HTML megengedett

en: This notice bar will display at the top of posts on homepage.
hu: Ez a közlemény szerepelni fog minden bejegyzés tetején, amely a főoldalon van.

en: Showcase
hu: Bemutatóterem

en: This showcase will display at the top of sidebar.
hu: Ez a bemutató megjelenik majd az oldalsáv tetején

en: Who can see?
hu: Ki láthatja?

en: Registered Users
hu: Regisztrált felhasználók

en: Commentator
hu: Hozzászóló

en: Visitors
hu: Látogatók

en: Title:
hu: Cím:

en: Posts
hu: Bejegyzések

en: Show author on posts.
hu: Szerző mutatása a bejegyzéseknél

en: Show categories on posts.
hu: Kategóriák mutatása bejegyzéseknél

en: Show tags on posts.
hu: Cimkék mutatása bejegyzéseknél

en: Feed
hu: Forrás

en: Custom feed.
hu: Saját forrás

en: Email feed.
hu: e-mail forrás

en: Save Changes
hu: Változtatások elmentése

en: Reply
hu: Válasz

en: Quote
hu: Idézet

en: Advanced edit
hu: Haladó szerkesztés

en: Your comment is awaiting moderation.
hu: A hozzászólásod moderálásra vár.

en: Edit links
hu: Hivatkozások szerkesztése

en: Subscribe to this blog...
hu: Feliratkozás erre a blogra...

en: <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr> feed
hu: <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr> forrás

en: Subscribe with
hu: Feliratkozás:

en: Subscribe to this blog via email...
hu: Feliratkozás erre a blogra e-mail segítségével

en: Email feed
hu: e-mail forrás

en: Goto homepage
hu: A Bejárathoz

en: Home
hu: Bejárat

en: Top
hu: Az oldal tetejére
