Fusion 2.0 - en to hu translation catalogue (112 entries)

en: Page not found (404)
hu: Ez nincs meg (404)

en: Archive for category
hu: Kategória archívuma:

en: Posts Tagged
hu: Tagelt hozzászólások

en: Archive for
hu: Archívum a következőhöz:

en: F jS, Y
hu: Y. F. j.

en: F, Y
hu: Y F

en: Author Archive
hu: Szerző archívuma

en: Blog Archives
hu: Blog archívuma

en: Permanent Link to
hu: Állandó link a következőhöz

en: Posted by %s in %s
hu: Írta %s a %s kategóriában,

en: Posts by %s
hu: %s hozzászólásai

en: on
hu: dátum:

en: Read the rest of this entry &raquo;
hu: Bejegyzés részleteinek olvasása &raquo;

en: No Comments
hu: Nincsenek hozzászólások

en: 1 Comment
hu: 1 hozzászólás

en: % Comments
hu: % hozzászólás

en: &laquo; Older Entries
hu: &laquo; Régebbi hozzászólások

en: Newer Entries &raquo;
hu: Újabb hozzászólások &raquo;

en: Sorry, but there aren't any posts in the %s category yet.
hu: Sajnáljuk, egyelőre még nincs ilyen hozzászólás a %s kategóriában.

en: Sorry, but there aren't any posts with this date.
hu: Sajnáljuk, de nincsenek hozzászólások ezzel a dátummal.

en: Sorry, but there aren't any posts by %s yet.
hu: Sajnáljuk, de %s még szólt hozzá.

en: No posts found.
hu: Nincs hozzászólás.

en: Archives by Month:
hu: Archív adatok hónap szerint:

en: Archives by Subject:
hu: Archív adatok tárgy szerint:

en: Enter your password to view comments
hu: Adja meg jelszavát a hozzászólások megtekintéséhez

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Trackbacks
hu: Visszajelzések

en: No comments yet.
hu: Még nem érkezett hozzászólás

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
hu: Kérjük, <a href="%s">jelentkezzen be</a> a hozzászóláshoz!

en: Logged in as
hu: Bejelentkezve, mint

en: Log out of this account
hu: Kijelentkezés

en: Logout &raquo;
hu: Kijelentkezés &raquo;

en: Welcome back <strong>%s</strong>.
hu: Üdv újra <strong>%s</strong>.

en: Change &raquo;
hu: Megváltoztat &raquo;

en: Close &raquo;
hu: Bezárás &raquo;

en: Name
hu: Név

en: (required)
hu: (kötelező)

en: E-Mail
hu: e-mail

en: (will not be published)
hu: (nem lesz látható más számára)

en: Website
hu: Weboldal

en: Submit Comment
hu: Hozzászólás elküldése

en: Subscribe to comments feed
hu: Feliratkozás a hozzászólások követésére

en: No trackbacks yet.
hu: Nincs visszajelzés

en: Comments are closed.
hu: Hozzászólások lezárva.

en: Fusion theme by
hu: Fusion témát csinálta

en: powered by
hu: támogatja a

en: Entries (RSS)
hu: Bejegyzések (RSS)

en: and
hu: és

en: Comments (RSS)
hu: Hozzászólások (RSS)

en: Increase/Decrease text size
hu: Szöveg méretét növelni/csökkenteni

en: Switch between full and fixed width
hu: Teljes és rögzített méret közötti váltás

en: Fusion Theme Options
hu: Fusion Téma Beállításai

en: Meta keywords:
hu: Meta kulcsszavak:

en: Separate with commas
hu: Vesszővel elválasztva

en: Use custom logo image
hu: Saját logo, kép

en: Upload your logo as "logo.png" in the theme directory:
hu: Töltse fel saját logoját "logo.png" formátumban a téma könyvtárába:

en: You should export the logo image with transparency enabled
hu: Saját logóját átlátszó formátum-támogatással exportálja

en: Disable homepage tab
hu: Kezdőoldal letiltása

en: Check this if you are using a static page as the homepage
hu: Akkor használja, ha kezdőoldalként statikus oldalt állított be

en: Show the categories as header tabs
hu: Kategóriákat jelenítse meg menüként

en: (instead of pages)
hu: (az oldalak helyett)

en: Disable the default category block in the sidebar
hu: Alapértelmezett kategória rész tiltása az oldalsó menüben

en: Check if you prefer the widgetized category display or just want to hide the categories
hu: Kapcsolja be, ha a widgetek szeretné használni, vagy ha el akarja rejteni a kategóriákat

en: Disable the default search block in the sidebar
hu: Alapértelmezett keresési mező elrejtése az oldalsó menüben

en: Check if you don't like the theme-default search look
hu: Kapcsolja be, ha nem szereti a téma alapértelmezett keresőjét

en: Disable layout controls (Aa/<>)
hu: Kinézet változtatásának tiltása (Aa/<>)

en: Default page content width:
hu: Bejegyzések alapértelmezett szélessége:

en: Fixed (960 pixels)
hu: Fix (960 pixel)

en: Fluid (95 percent of the visitor's screen width)
hu: Változó (95%, a látogató képernyőfelbontásának megfelelően)

en: Note that if the layout controls are enabled, the visitor's javascript page width cookie setting will override this option
hu: Figyeljen arra, hogy amennyiben a kinézet változtatása engedélyezett, akkor a látogató javascriptes oldalszélességének süti-beállításai felülírják ezt a lehetőséget

en: Sidebar position:
hu: Oldalsó menü helye:

en: Right (default)
hu: Jobb (alapértelmezett)

en: Left
hu: Bal

en: Disable jQuery and the associated code
hu: jQuery és a hozzá tartózó kódok letiltása

en: This will reduce the page load with ~70 KB, but will also disable some features and effects (layout controls, rss links inside category menu, comment tabs, trackbacks).<br />You shouldn't change this unless you have problems with your host regarding bandwidth
hu: Ez az oldal betöltődését gyorsítja (~70 KB), azonban néhány funkció nem lesz elérhető (kinézet változtatása, rss a kategóriákban, hozzászólás fül, visszautalás).<br />Ne változtassa, csak ha szolgáltatójával sávszélesség-probléma merül fel!

en: Custom CSS code
hu: Egyéni CSS kód

en: Here you can add or change anything related to design if you have some basic CSS knowledge. Check
hu: Írja ide, vagy változtassa meg itt a dizájnnal összefüggő kódokat - alapvető CSS ismeret szükséges. Tanulmányozza a

en: to see existing styles, which you can redefine here.
hu: fájlban a meglévő stílusokat, melyeket itt tud megváltoztatni.

en: Don't modify style.css if you wish to preserve your changes after theme update! Use this option instead.
hu: NE változtassa meg a style.css fájlt, ha a változásokat meg szeretné őrizni a téma feltöltése után! Használja inkább ezt a funkciót.

en: Save Changes
hu: Változások mentése

en: by
hu: által

en: %1$s at %2$s
hu: %1$s %2$s nál/nél

en: Your comment is awaiting moderation.
hu: Hozzászólása moderálásra vár.

en: Reply
hu: Válasz

en: Quote
hu: Idézet

en: You are Home
hu: A nyitólapon van

en: Home
hu: Nyitólap

en: Click for Home
hu: Ugrás a nyitólapra

en: This entry was posted on
hu: A bejegyzés készült:

en: and is filed under
hu: és az alábbi kategóriában található:

en: You can follow any responses to this entry through
hu: A bejegyzést nyomon követheti

en: You can <a href="#respond">leave a response</a>, or <a href="%s" rel="trackback">trackback</a> from your own site.
hu: Lejjebb <a href="#respond">válaszolhat</a>, vagy <a href="%s" rel="trackback">visszautalhat</a> saját weboldaláról.

en: Responses are currently closed, but you can <a href="%s" rel="trackback">trackback</a> from your own site.
hu: A válaszolási lehetőség lezárva, azonban <a href="%s" rel="trackback">visszautalhat</a> saját weboldaláról.

en: You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.
hu: Ugorjon a végére, és írjon választ. Visszapingelés jelenleg nem engedélyezett.

en: Both comments and pings are currently closed.
hu: Hozzászólások és visszapingelés sem engedélyezett.

en: Edit this entry
hu: Hozzászólás szerkesztése

en: Sorry, no attachments matched your criteria.
hu: Sajnos nincs a kritériumoknak megfelelő csatolmány.

en: Not Found
hu: Nem található

en: Sorry, but you are looking for something that isn't here.
hu: Sajnáljuk, de amit keres, az itt nem található.

en: Links:
hu: Linkek:

en: Read the rest of this page &raquo;
hu: Olvassa tovább &raquo;

en: Search Results
hu: Keresés eredménye

en: No posts found. Try a different search?
hu: Nem találtam hozzászólást. Megpróbálja máshogy a keresést?

en: Search
hu: Keresés

en: You are currently browsing the archives for the %1$s category.
hu: Jelenleg a %1$s kategória archívumában keres.

en: You are currently browsing the archives for %1$s
hu: Jelenleg a %1$si arhcívumban keres

en: l, F jS, Y
hu: l, Y. F. j.

en: You are currently browsing the archives for the year %1$s
hu: Jelenleg a(z) %1$s archívumában keres

en: You have searched the archives for
hu: Az archívumban a következőre keresett rá:

en: You are currently browsing the archives.
hu: Jelenleg az archívumban keres.

en: Archives
hu: Archívum

en: Sorry, no posts matched your criteria.
hu: Sajnáljuk, nincs a keresésnek megfelelő hozzászólás.
