Fusion 3.0 - en to hu translation catalogue (127 entries)

en: Page not found (404)
hu: Az oldal nem található (404)

en: Try one of these links:
hu: Próbálja az alábbi linkeket:

en: Archive for category %s
hu: %s kategória archívuma

en: Posts Tagged %s
hu: %s címkéjű cikkek

en: Archive for %s
hu: %s archívuma

en: F jS, Y
hu: Y. F. j.

en: F, Y
hu: Y F

en: Author Archive
hu: Szerző archívuma

en: Blog Archives
hu: Blog archívuma

en: Permanent Link:
hu: Állandó link:

en: Posted by %s in %s on %s
hu: Írta %s a(z) %s kategóriában - %s

en: Posts by %s
hu: %s hozzászólásai

en: Read the rest of this entry &raquo;
hu: A bejegyzés részleteinek olvasása &raquo;

en: No Comments
hu: Nincs hozzászólás

en: 1 Comment
hu: 1 hozzászólás

en: % Comments
hu: %s hozzászólás

en: &laquo; Older Entries
hu: &laquo; Régebbi hozzászólások

en: Newer Entries &raquo;
hu: Újabb hozzászólások &raquo;

en: Sorry, but there aren't any posts in the %s category yet.
hu: Sajnáljuk, egyelőre még nincs ilyen hozzászólás a %s kategóriában.

en: Sorry, but there aren't any posts with this date.
hu: Sajnáljuk, de nincsenek hozzászólások ezzel a dátummal.

en: Sorry, but there aren't any posts by %s yet.
hu: Sajnáljuk, de %s még szólt hozzá.

en: No posts found.
hu: Nincs hozzászólás.

en: Archives by Month:
hu: Archívum hónap szerint:

en: Archives by Subject:
hu: Archívum tárgy szerint:

en: This user hasn't shared any biographical information
hu: A felhasználó még nem adott meg személyes adatokat

en: Homepage:
hu: Weboldal:

en: l, F jS, Y
hu: Y. F. j., l

en: Tags:
hu: Címkék:

en: Posted in %s
hu: A(z) %s kategóriában

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: No posts found by this author.
hu: A szerzőtől nincsen cikk.

en: Enter your password to view comments
hu: Adja meg jelszavát a hozzászólások megtekintéséhez

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Trackbacks
hu: Hivatkozások

en: No comments yet.
hu: Még nem érkezett hozzászólás.

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
hu: Kérjük, <a href="%s">jelentkezzen be</a> a hozzászóláshoz!

en: Cancel Reply
hu: Válasz törlése

en: Logged in as %s.
hu: %sként bejelentkezve.

en: Log out of this account
hu: Kijelentkezés a fiókból

en: Logout &raquo;
hu: Kijelentkezés &raquo;

en: Welcome back <strong>%s</strong>.
hu: Üdv újra <strong>%s</strong>.

en: Change &raquo;
hu: Megváltoztat &raquo;

en: Close &raquo;
hu: Bezárás &raquo;

en: Name
hu: Név

en: (required)
hu: (kötelező)

en: E-Mail
hu: e-mail

en: (will not be published)
hu: (nem lesz látható más számára)

en: Website
hu: Honlap

en: Submit Comment
hu: Hozzászólás elküldése

en: No trackbacks yet.
hu: Nincs hivatkozás.

en: Comments are closed.
hu: Nem lehet hozzászólni.

en: Fusion theme by %s
hu: Fusion téma a %s-től

en: powered by %s
hu: Támogatja a %s

en: Entries (RSS)
hu: Bejegyzések (RSS)

en: and
hu: és

en: Comments (RSS)
hu: Hozzászólások (RSS)

en: Increase/Decrease text size
hu: Szöveg méretének növelése/csökkentése

en: Switch between full and fixed width
hu: Teljes és rögzített méret közötti váltás

en: Fusion settings
hu: Fusion beállításai

en: Fusion theme settings
hu: A Fusion téma beállításai

en: Settings saved.
hu: Beállítáok elmentve.

en: General
hu: Általános

en: Use jQuery
hu: jQuery használata

en: (Don't change this unless you know what you're doing)
hu: (Ne változtasson rajta, csak ha tudja, mit csinál!)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Homepage meta keywords
hu: Weboldal meta adatai

en: (Separate with commas. Tags are used as keywords on other pages. Leave empty if you are using a SEO plugin)
hu: (Vesszővel elválasztva. A címkék kulcsszóként használatosak más oldalakon. Hagyja üresen, ha SEO plugint használ!)

en: Index page/Archives show:
hu: Főoldal/archívum:

en: Full posts
hu: Teljes cikkek

en: Excerpts only
hu: Csak kivonatok

en: Show layout controls (Aa/<>)
hu: Kinézet változtatásának tiltása (Aa/<>)

en: Header
hu: Fejléc

en: Top navigation shows
hu: Felső navigáció mutatása

en: Pages
hu: Oldalak

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Header background
hu: Fejléc háttere

en: Theme default (gray noise)
hu: Téma alapértelmezése (szürke zaj)

en: User defined image(s) (upload)
hu: Felhasználó egyéni képe (feltöltés)

en: User defined color
hu: Felhasználó egyéni színe

en: Centered image (upload a 960x200 image for best fit):
hu: Középre igazított kép (960x200 méretű kép feltöltése a ajánlott):

en: Tiled image, repeats itself across the entire header (centered image will show on top of it, if specified):
hu: Ismétlődő kép a fejléc teljes hosszában (középre igazított kép felette fog megjelenni):

en: Pick a color
hu: Válasszon színt

en: Logo image
hu: Egyéni logo

en: Upload a custom logo image
hu: Saját kép feltötlése

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Sidebar position
hu: Oldalsáv helye

en: Left
hu: Bal

en: Right (default)
hu: Jobb (alapértelmezés)

en: Footer
hu: Lábléc

en: Add content
hu: Tartalom hozzáadása

en: (HTML allowed)
hu: (HTML engedélyezett)

en: User CSS code
hu: Egyéni CSS kód

en: Modify anything related to design using simple CSS
hu: CSS segítségével megváltoztathatja a kinézetet

en: Avoid modifying theme files and use this option instead to preserve changes after update
hu: Kerülje a téma fájljainak közvetlen módosítását, használja inkább ezt a lehetőséget a kinézet megváltoztatáshoz

en: Save changes
hu: Változások mentése

en: Search
hu: Keresés

en: Search handled by:
hu: Keresés az alábbira:

en: Find <code>name='cx'</code> in the <strong>Search box code</strong> of <a href='http://www.google.com/coop/cse/'>Google Custom Search Engine</a>, and type the <code>value</code> above.<br/>
hu: Keressen <code>name='cx'</code> a <strong>keresési mezőben</strong> a <a href='http://www.google.com/coop/cse/'>Google Custom Search Engine</a> segítségével, és illessze be az(t) <code>value</code> felülre.<br/>

en: %s by %s on %s
hu: %s, %s - %s

en: Your comment is awaiting moderation.
hu: Hozzászólása moderálásra vár.

en: Reply
hu: Válasz

en: Quote
hu: Idézés

en: You are Home
hu: A nyitólapon van.

en: Home
hu: Nyitólap

en: Click for Home
hu: Ugrás a nyitólapra

en: This entry was posted on %s and is filed under %s. You can follow any responses to this entry through %s.
hu: A bejegyzés készült: %s, %s kategóriában. Nyomonkövetheti a válaszokat %s segítségével.

en: You can <a href="#respond">leave a response</a>, or <a href="%s" rel="trackback">trackback</a> from your own site.
hu: Lejjebb <a href="#respond">válaszolhat</a>, vagy <a href="%s" rel="trackback">visszautalhat</a> saját weboldaláról.

en: Responses are currently closed, but you can <a href="%s" rel="trackback">trackback</a> from your own site.
hu: A válaszolási lehetőség lezárva, azonban <a href="%s" rel="trackback">visszautalhat</a> saját weboldaláról.

en: You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.
hu: Ugorjon a végére, és írjon választ. Pingelés jelenleg nem engedélyezett.

en: Both comments and pings are currently closed.
hu: Hozzászólások és pingelés sem engedélyezett.

en: Edit this entry
hu: Hozzászólás szerkesztése

en: Sorry, no attachments matched your criteria.
hu: Sajnos nincs a kritériumoknak megfelelő csatolmány.

en: Not Found
hu: Nem található

en: Sorry, but you are looking for something that isn't here.
hu: Sajnáljuk, de amit keres, az itt nem található.

en: Read the rest of this page &raquo;
hu: Olvassa tovább &raquo;

en: Search Results
hu: Keresés eredménye

en: No posts found. Try a different search?
hu: Nem találtam semmit. Megpróbálja máshogy a keresést?

en: You are currently browsing the archives for the %s category.
hu: Jelenleg a(z) %s kategória archívumában keres.

en: You are currently browsing the archives for %s
hu: Jelenleg %s-t keresi az arhcívumban.

en: You are currently browsing the archives for the year %s
hu: Jelenleg %s év archívumában keres.

en: You have searched the archives for %s.
hu: A(z) %s kulcsszóra keresett.

en: You are currently browsing the archives.
hu: Jelenleg az archívumban keres.

en: Archives
hu: Archívum

en: Sorry, no posts matched your criteria.
hu: Sajnáljuk, nincs a keresésnek megfelelő cikk.

en: Related Posts
hu: Hasonló cikkek

en: No related posts.
hu: Nincs hasonló cikk.
