Squirrelmail - en to sk translation catalogue (263 entries)

en: %s Login
sk: %s Prihlásiť

en: (no subject)
sk: (žiadny predmet)

en: (only Cc/Bcc)
sk: (iba Cc/Bcc)

en: (unknown sender)
sk: (neznámy odosielateľ)

en: Add
sk: Priložiť

en: Add address
sk: Pridať adresu

en: Add to %s
sk: Pridať položku

en: Additional info
sk: Ďalšie informácie

en: Address Book
sk: Adresár

en: Address Book Search
sk: Hľadať v adresáre

en: Addressbook is read-only
sk: Adresár iba na čítanie

en: Addresses
sk: Adresár

en: After message body
sk: Za telom správy

en: All Folders
sk: Všetky zložky

en: All address books
sk: Všetky adresáre

en: Attach:
sk: Priložiť súbor

en: Attachments
sk: Prílohy

en: Auto refresh folder list
sk: Automaticky aktualizovať zoznam zložiek

en: BCC:
sk: Skrytá kópia

en: Bad request: %s
sk: Nesprávne zadaná požadovaná úloha: %s

en: Based upon given criteria, incoming messages can have different background colors in the message list.  This helps to easily distinguish who the messages are from, especially for mailing lists.
sk: Na základe uvedených kritérií môžu mať doručené správy v zozname rôznu farbu pozadia. Táto funkcia umožňuje ľahko rozlíšiť odosielateľa správ, najmä e-mailové konferencie.

en: Before headers
sk: Pred záhlavím správy

en: Between headers and message body
sk: Medzi záhlavím a telom správy

en: Body
sk: Text správy

en: By the SquirrelMail Development Team
sk: Vytvorené týmom SquirrelMail

en: CC:
sk: Kópia

en: Can not modify global address book
sk: Nemôžete upravovať globálny adresár

en: Cc
sk: Kópia

en: Checkbox
sk: Zaškrtávacie pole

en: Click here to go back
sk: Kliknite tu pre návrat späť

en: Click here to log back in.
sk: Pre nové prihlásenie kliknite tu.

en: Click here to return to %s
sk: Pre návrat do %s kliknite tu

en: Click here to try again
sk: Pre ďalší pokus kliknite tu

en: Close window
sk: Zavrieť okno

en: Color
sk: Farba

en: Compose
sk: Nová správa

en: Could not lock datafile
sk: Nie je možné uzamknúť súbor s dátami

en: Could not move/copy file. File not attached
sk: Nie je možné presunúť/skopírovať súbor. Súbor nie je priložený

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Create Folder
sk: Vytvoriť zložku

en: Create Sent
sk: Vytvoriť zložku Odoslaná pošta

en: Create Trash
sk: Vytvoriť Kôš

en: Created folder successfully!
sk: Zložka bola úspešne vytvorená

en: Current Folder
sk: Aktuálna zložka

en: Dark Blue
sk: Tmavomodrá

en: Dark Cyan
sk: Tmavotyrkysová

en: Dark Gray
sk: Tmavosivá

en: Dark Green
sk: Tmavozelená

en: Dark Magenta
sk: Tmavofialová

en: Dark Yellow
sk: Tmavožltá

en: Database error: %s
sk: Chyba databázi: %s

en: Date
sk: Dátum

en: Date:
sk: Dátum:

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Delete Folder
sk: Odstrániť zložku

en: Delete selected
sk: Odstrániť vybrané položky

en: Delete selected attachments
sk: Odstrániť vybrané priložené súbory

en: Deleted folder successfully!
sk: Zložka bola úspešne vymazaná

en: Display Preferences
sk: Vzhľad - možnosti

en: Do not use Sent
sk: Nepoužívať zložku Odoslaná pošta

en: Do not use Trash
sk: Nepoužívať Kôš

en: Don't use Sent
sk: Nepoužívať zložku Odoslaná pošta

en: Don't use Trash
sk: Nepoužívať Kôš

en: Done
sk: Hotovo

en: Download this as a file
sk: Uložiť ako súbor

en: E-Mail Address
sk: E-mailová adresa

en: E-mail address
sk: E-mailová adresa

en: E-mail address is missing
sk: Chýba e-mailová adresa

en: ERROR
sk: Chyba

en: ERROR : Bad or malformed request.
sk: Chyba: nesprávne zadaná požadovaná úloha

en: ERROR : Could not complete request.
sk: Chyba: nie je možné dokončiť požadovanú úlohu

en: Edit
sk: Upraviť

en: Edit selected
sk: Upraviť vybrané položky

en: Error connecting to IMAP server: %s.
sk: Chyba v pripojovaní k serveru IMAP: %s

en: Error initializing LDAP server %s:
sk: Chyba pri spúšťani LDAP serveru %s

en: Error initializing addressbook database.
sk: Chyba pri inicializácii databázi kontaktov.

en: Error initializing global addressbook.
sk: Chyba pri inicializácii databázi kontaktov.

en: Error opening
sk: Chyba pri otvárani

en: Error opening file %s
sk: Chyba pri otvárani súboru %s

en: Everywhere
sk: Všade

en: Expunge
sk: Vysypať

en: First name
sk: Meno

en: Flags
sk: Príznaky správy

en: Folder Path
sk: Cesta zložky

en: Folder Preferences
sk: Zložky - možnosti

en: Folders
sk: Zložky

en: Folders created successfully!
sk: Zložky boli úspešne vytvorené

en: Forward
sk: Predať ďalej

en: Found
sk: Nenájdené

en: From
sk: Od

en: From:
sk: Od:

en: Full Name
sk: Celé meno

en: Global address book
sk: Globálny adresár

en: Go to the login page
sk: Choď na prihlasovaciu stránku

en: Help
sk: Pomocník

en: Identifying name
sk: Identifikačné meno

en: Illegal folder name.  Please select a different name.
sk: Neplatný názov zložky. Vyberte prosím iný názov.

en: In order for SquirrelMail to provide the full set of options you need to create the special folders listed below.  Just click the check box and hit the create button.
sk: Aby vám mohol SquirrelMail poskytnúť všetky služby, je potrebné vytvoriť špeciálne zložky uvedené nižšie.  Stačí zaškrtnúť voľbu a stlačiť tlačidlo Vytvor.

en: Index Order
sk: Poradie v zozname

en: Info
sk: Informácie

en: Invalid input data
sk: Neplatné vstupné informácie

en: JavaScript
sk: Javascript

en: Language
sk: Jazyk

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Left
sk: Vľavo

en: Let this folder contain subfolders
sk: Zložka môže obsahovať podzložku

en: Light Blue
sk: Svetlomodrá

en: Light Cyan
sk: Svetlotyrkysová

en: Light Gray
sk: Svetlosivá

en: Light Green
sk: Svetlozelená

en: Light Magenta
sk: Svetlofialová

en: Light Yellow
sk: Svetložltá

en: List all
sk: Zobraziť všetko

en: Location of buttons when composing
sk: Umiestnenie tlačidiel pri písaní novej správy

en: Location of folder list
sk: Umiestnenie zoznamu zložiek

en: Login
sk: Prihlásiť

en: Match
sk: Priradiť

en: Medium Gray
sk: Strednesivá

en: Message Highlighting
sk: Zvýrazňovanie správ

en: Message List
sk: Zoznam správ

en: Minute
sk: Minúta

en: Minutes
sk: Minúty

en: Move
sk: Presunúť

en: Move selected to:
sk: Presunúť vybrané položky do

en: Must be unique
sk: Musí byť jedinečná

en: Name
sk: Meno

en: Name is missing
sk: Chýba meno

en: Name:
sk: Meno:

en: New
sk: Nová

en: New name:
sk: Nový názov:

en: Next
sk: Ďalší

en: Nickname
sk: Prezývka

en: Nickname contain illegal characters
sk: Prezývka obsahuje nedovolené znaky

en: No folders found
sk: Nebola nájdená žiadna zložka

en: No folders were found to subscribe to!
sk: Neboli nájdené žiadne zložky na prihlásenie

en: No folders were found to unsubscribe from!
sk: Neboli nájdené žiadne zložky, z ktorých sa je možné odhlásiť!

en: No highlighting is defined
sk: Nie je nadefinované žiadne zvýraznenie

en: No messages were selected.
sk: Neboli vybrané žiadne správy

en: No notification
sk: Žiadne oznámenie o prečítaní

en: No personal address book is defined. Contact administrator.
sk: Nie je definovaný žiadny osobný adresár. Kontaktujte správcu

en: No persons matching your search was found
sk: Nebola nájdená požadovaná osoba

en: No such file or directory
sk: Nebol nájdený žiadny súbor ani adresár

en: None
sk: Nič

en: Not a file name
sk: Nie je názov súboru

en: Number of Messages to Index
sk: Počet správ zobrazených v zložke

en: Only INBOX
sk: Iba zložka Doručená pošta

en: Only unseen
sk: Iba neprečítané

en: Open failed
sk: Otváranie prebehlo neúspešne

en: Options
sk: Možnosti

en: Original Message
sk: Pôvodná správa

en: Other:
sk: Iná:

en: Password:
sk: Heslo:

en: Personal Information
sk: Osobné informácie

en: Personal address book
sk: Osobný adresár

en: Preference database error (%s). Exiting abnormally
sk: Súbor s nastavením %s nebol nájdený. Abnormálne ukončenie.

en: Preference file %s not found. Exiting abnormally
sk: Súbor s nastavením %s nebol nájdený. Abnormálne ukončenie.

en: Preference file, %s, does not exist. Log out, and log back in to create a default preference file.
sk: Súbor s nastavením, %s, neexistuje. Odhláste sa a prihláste sa späť, aby ste vytvorili pôvodný súbor s nastavením.

en: Previous
sk: Predchádzajúci

en: Read data:
sk: Načítanie dát:

en: Reason Given:
sk: Odôvodnenie:

en: Refresh Folder List
sk: Obnoviť zoznam zložiek

en: Refresh Page
sk: Aktualizovať stránku

en: Rename
sk: Premenovať

en: Rename a Folder
sk: Premenovať zložku

en: Rename a folder
sk: Premenovať zložku

en: Renamed successfully!
sk: Úspešne premenované

en: Reply
sk: Odpovedať

en: Reply All
sk: Odpovedať všetkým

en: Reply To
sk: Odpovedať na adresu

en: Return
sk: Späť

en: Return to options page
sk: Návrat na stránku s nastavením

en: Right
sk: Vpravo

en: Running SquirrelMail version %s (c) 1999-2000.
sk: SquirrelMail version %s (c) 1999-2000

en: Search
sk: Hľadať

en: Search for
sk: Odoslať

en: Seconds
sk: Sekúnd

en: Select All
sk: Označiť všetko

en: Send
sk: Odoslať

en: Sent Folder:
sk: Zložka Odoslaná pošta

en: Server responded:
sk: Odpoveď serveru:

en: Sign Out
sk: Odhlásiť sa

en: Signature
sk: Podpis

en: Size
sk: Veľkosť

en: Size of editor window
sk: Veľkosť editačného okna

en: Some or all of the help documents are not present!
sk: Niektoré texty pomocníka nie sú dostupné!

en: Source
sk: Zdroj

en: Special Folder Options
sk: Nastavenie zložky

en: SquirrelMail version %s
sk: SquirrelMail verzia %s

en: Subject
sk: Predmet

en: Subject:
sk: Predmet

en: Submit
sk: Odoslať

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: Subscribed successfully!
sk: Prihlásenie prebehlo úspešne

en: Successfully saved display preferences!
sk: Možnosti zobrazenia boli úspešne uložené!

en: Successfully saved folder preferences!
sk: Možnosti zložky boli úspešne uložené!

en: Successfully saved personal information!
sk: Osobné informácie boli úspešne uložené

en: THIS FOLDER IS EMPTY
sk: TÁTO ZLOŽKA JE PRÁZDNA

en: Table of Contents
sk: Obsah

en: The help has not been translated to %s.  It will be displayed in English instead.
sk: Pomocník nie je preložený do %s. Bude zobrazený v angličtine.

en: The index order is the order that the columns are arranged in the message index.  You can add, remove, and move columns around to customize them to fit your needs.
sk: Poradie zoznamu správ je poradie v akom sú usporiadané stĺpce vo výpise
    správ.  Môžete pridávať, odoberať a presúvať jednotlivé zložky.

en: The order of the message index can be rearanged and changed to contain the headers in any order you want.
sk: Poradie stĺpcov v zozname správ môže byť upravené podľa vašich potrieb.

en: Theme
sk: Schéma

en: These settings change the way your folders are displayed and manipulated.
sk: Tieto nastavenia zmenia spôsob, akým sa budú zložky zobrazovať a ako s nimi budete narábať.

en: This contains personal information about yourself such as your name, your email address, etc.
sk: Obsahuje Vaše osobné informácie, napr. Vaše meno, e-mailovú adresu atď.

en: To
sk: Komu

en: To:
sk: Komu

en: Toggle All
sk: Označiť všetko

en: Top
sk: Hore

en: Trash Folder:
sk: Zložka Kôš

en: Unable to list addresses from %s
sk: Nie je možné zobraziť adresy z %s

en: Unknown Sender
sk: Neznámy Odosielateľ

en: Unknown error
sk: Neznáma chyba

en: Unknown error: %s
sk: Neznáma chyba: %s

en: Unknown message number in reply from server:
sk: Neznáme číslo správy v odpovedi serveru

en: Unknown response from IMAP server:
sk: Neznáma odpoveď IMAP serveru

en: Unknown user or password incorrect.
sk: Neznámy užívateľ alebo neplatné heslo

en: Unseen and Total
sk: Neprečítané a Celkom

en: Unseen message notification
sk: Oznámenie o neprečítaných správach

en: Unseen message notification type
sk: Typ oznámenia o neprečítaných správach

en: Unselect All
sk: Odznačiť všetko

en: Unsubscribe
sk: Odhlásiť

en: Unsubscribed successfully!
sk: Prihlásenie prebehlo neúspešne

en: Update address
sk: Aktualizovať adresu

en: Use Addresses
sk: Použiť adresár

en: Use Javascript or HTML addressbook?
sk: Použiť Javascript alebo HTML adresár?

en: Use a signature
sk: Použiť podpis?

en: Use a signature?
sk: Použiť podpis?

en: User '%s' already exist
sk: Užívateľ %s už existuje

en: User '%s' does not exist
sk: Užívateľ %s neexistuje

en: View full header
sk: Zobraziť celé záhlavie

en: View message
sk: Zobraziť správu

en: Viewing a text attachment
sk: Náhľad priloženého súboru

en: Viewing full header
sk: Zobraziť celé záhlavie

en: Viewing message
sk: Zobrazenie správ

en: Viewing messages
sk: Zobraziť správy

en: Welcome to %s's WebMail system
sk: Vítajte v %s WebMail systéme

en: White
sk: Biela

en: Width of folder list
sk: Šírka zoznamu zložiek

en: Wrap incoming text at
sk: Zalomiť text doručenej správy na

en: Write to addressbook failed
sk: Zápis do adresára prebehol neúspešne

en: You can change the way that SquirrelMail looks and displays information to you, such as the colors, the language, and other settings.
sk: Môžete meniť vzhľad a spôsob zobrazenia informácií, napr. farby, jazyk a iné nastavenia.

en: You can only edit one address at the time
sk: Nie je možné upravovať viac adries naraz

en: You have been successfully signed out.
sk: Odhlásenie prebehlo úspešne

en: You have not filled in the "To:" field.
sk: Nezadali ste adresáta

en: You must be logged in to access this page.
sk: Pre prístup k tejto stránke musíte byť prihlásený.

en: You must login first.
sk: Najprv sa musíte prihlásiť

en: You need a valid user and password to access this page!
sk: Pre prístup k tejto stránke musíte byť prihlásený!

en: Your search failed with the following error(s)
sk: Vaše hľadanie prebehlo neúspešne vďaka týmto chybám

en: as a subfolder of
sk: ako podzložku

en: checked messages
sk: označené správy

en: down
sk: dole

en: download
sk: stiahnuť

en: in
sk: v

en: less
sk: menej

en: mailbox
sk: schránka

en: messages
sk: správy

en: more
sk: viac

en: purge
sk: vysypať

en: refresh folder list
sk: aktualizovať zoznam zložiek

en: remove
sk: odstrániť

en: to
sk: až

en: total
sk: celkom

en: up
sk: hore
